7/24 Hizmet 0536 221 68 61
sinan.celik@sasmetalhurda.com Hurdacılar Sitesi girişi Fatih caddesi no 6 İvedik Yenimahalle/Ankara

Bina Yıkımı

Bina Yıkımı

Bina Yıkımı
Hurdalar bazı durumlarda bizim için ek gelir kaynağıdır. Ülkemizde de hurda alımı ülke ekonomisinin can damarıdır. Firma olarak bu önemli işte ülkemizin ihtiyacı olan hurdayı en uygun fiyat seçenekleriyle gerçekleştiriyoruz. Demir alım işlemlerinin yanı sıra alüminyum alımı ve bakır alımı da ekibimiz tarafından pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Kentsel Dönüşüm Seçeneklerimiz
Eski yeni bütün bina yıkımı işlemlerinde bina yıkımı ekibimiz özel yöntemlerle hareket etmektedir. Yıkım işlemlerinde çevre halkın sağlığını düşünerek hareket ediyoruz. Ayrıca yıkım işlemin dikkat ettiğimiz en önemli husus binanın usulüne uygun yıkılmasıdır. Öncelikle içeride bulunan eşyaları çıkarıyoruz. Bu eşyalar ikinci el inşaat malzemelerinden ve hurdalardan oluşmaktadır. Daha sonra binayı yıkarak beton demirlerini söküyoruz.
Demir Hurdası Alımı
Demir hurda dünyasında en çok alınan metallerden biridir. Fiyat olarak düşüktür ancak en fazla bulunan metaldir. Bakır en değerli hurda metallerden biridir. Sarı ve alüminyum da bakırdan sonra değerli olan metallerdir. Firmamız her metali değerinde alarak müşterinin beklentilerine yerinde cevap vermektedir. Hurda alımlarında ekip olarak çözüm odaklı hareket ediyoruz.
Atık Hurda Alımı
Hurda alımının yanı sıra inşaat malzeme alımı, endüstri makinesi alımı, yıkım karşılığı hurda alımı, kablo alımı, fabrika sökümü ve bina yıkımı gibi konularda çözüm üretiyoruz.
Firmamızın deneyimli elemanları alım işlemlerinin yanı sıra aynı zamanda söküm işlemlerinde de tecrübelidir. Özellikle yıkım karşılığı hurda alımlarında modern makinelerimiz güvenli yöntemlerle yıkım yapılmaktadır. Yıkım işlemleri izinli yapılmaktadır ve usulüne uygun bir şekilde gerçekleşmektedir. Fabrikalarda kullanılan her türlü metal hurdaları ekibimiz uygun yöntemlerle almaktadır. Söküm işlerinde çevre güvenliği ve işçi güvenliği esas alınmaktadır.
Firmamızın Uzmanlık Alanı
Hurda alımı ve yıkım karşılığı hurda alımı gibi konularda çözüm üreten firmamızın uzmanlık alanı şu şekildedir;
Hurda metal alımı,
Ücretsiz servis ile hurda alımı,
Yıkım karşılığı hurda alımı,
Endüstri makinesi alımı,
İnşaat malzemesi alımı.

Bütün bu konularda bizi arayabilirsiniz ve hurda satışı konusunda geniş bilgi alabilirsiniz. Hizmet kalitesini güncel yöntemlerle gerçekleştiren şirketimiz fiyat değişikliğini anlık olarak yansıtmaktadır.
Hurda alımlarında metal fiyatları metalin özelliğine göre farklılık göstermektedir. Demir fiyatları, bakır fiyatları, alüminyum fiyatları, sarı fiyatları, çinko ve krom fiyatları metal borsasında farklı farklıdır. Bu farklılık fiyatlara yansımaktadır. Firmamız kilo bazında alım yaparak müşteri için kolaylık sağlamaktadır. Güncel fiyat seçenekleriyle hurda alımlarında firmamız servis çözümleri sunmaktadır.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir