7/24 Hizmet 0536 221 68 61
sinan.celik@sasmetalhurda.com Hurdacılar Sitesi girişi Fatih caddesi no 6 İvedik Yenimahalle/Ankara

Endüstriyel Makina Alımı

Endustriyel Makina Alimi

Endüstriyel Makina Alımı

Metal makineler zamanla eski olur ve ikinci el kategorisine geçer. Daha sonra bu metal makineler hurda haline gelir. Firmamız eskiyen ve kullanılmaz hale gelen bu makineleri iyi fiyatlarla almaktadır. Alımlarda ekip olarak söküm ve nakliye işlemini sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Elemanlarımız ekonomik yöntemlerle hurda alımı gerçekleştirmektedir.

Hurdaya Ayrılmış Makineler

Hurda alımları kategorisinde endüstriyel makina alımı yapan firmamız yerinde inceleme işlemi sonrasında yükleme yapmaktadır. Firmaların elinde kalan ve hurda olan makineleri firmamız en iyi fiyatlarla almaktadır ve bu kategoride uygun fiyat seçeneği sunmaktadır.

Güncellenen Fiyatlarla Alım Gerçekleştiriyoruz

Metal hurda alımlarında her metalin fiyatı ayrı ayrı değerlendirilmektedir. Bakır hurdasının fiyatı diğer metallere göre fazladır. En çok demir hurdası gelmektedir ve demir hurdası diğer hurdalara nazaran biraz daha düşük fiyatlıdır. Bu fiyatları Türkiye genelinde metal borsası yetkilileri belirlemektedir. Şirket olarak bu fiyatları takip ederek hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Bina Yıkımı ve Hurda Alımı

Hurdacılıkta bina yıkımı ve bu yıkım karşılığında hurda alımı oldukça yaygın bir yöntemdir. Firmamız bu yöntemle hurda alımı yapmaktadır. Bu yöntem sayesinde bina yıkımları bedavaya gelmektedir. Hurda alım işlemlerinde binadan çıkan beton demirleri, tesisat demirleri ve diğer demirler belirleyici rol oynamaktadır. Ayrıca evin içerisinden çıkan kapı, pencere dolap ve benzeri eşyalar da firmamız tarafından alınmaktadır.

Her Zaman Alım Yapıyoruz

Akü alımları da bu kategoride yer alan konular içerisinde yer almaktadır. Otomobil, kamyon ve diğer bütün araçların aküleri hurda alımlarında firmamız tarafından alınmaktadır. Alımlarda;

  • Müşterimizin memnun olması bizim için önemlidir.
  • Zaman kaybetmeden nakit ödeme yapıyoruz.
  • Alımlarımız her zaman müşteri lehinedir.
  • Her zaman alım yapıyoruz.

Hurda satışı yapmadan önce bizimle irtibata geçin ve satacağınız hurda hakkında bilgi verin. Servisimiz adresinize gelerek sorunsuz bir şekilde alım işlemini gerçekleştirmektedir.

Söküm Hizmetimiz

 

Endüstrinin bel kemiği olan makineler zamanla hurda olur ve fazlalık haline gelir. Firmamızı aramak suretiyle fazlalık olan bu hurda makineleri bize satabilirsiniz. Hurda alım ekibimiz söküm dahil olmak üzere makine taşıma ile ilgili bütün konularda çözüm üretmektedir. Makinelerdeki metallerin özelliğine göre alım yapılmaktadır. Ekip olarak hurda kategorisine giren makineleri alıyoruz.

Fabrika, imalathane ve endüstri dünyasına özel makineler yerinden sökülerek alınmaktadır. Özellikle hurda sınıfına dahil olmuş makineleri de sorunsuz bir şekilde alıyoruz. Akü alımlarından demir alımlarına kadar bütün konularda uzman elemanlarla çalışıyoruz.

 

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir