7/24 Hizmet 0536 221 68 61
sinan.celik@sasmetalhurda.com Hurdacılar Sitesi girişi Fatih caddesi no 6 İvedik Yenimahalle/Ankara

Fabrika Sökümü

Fabrika Sokumu

Fabrika Sökümü

Yıkılan binalarda, fabrikalarda, endüstri fabrikalarında, sanayide ve birçok yerde fazlalık haline gelen hurdaları firmamız uygun fiyata almaktadır. İnşaat alanlarında atık halindeki metaller, fabrikalarda atık haline gelen makineler, fazlalık haline gelen kablolar bizde değerlenmektedir.

Fabrikalardan Hurda Alımı

Yıkılan veya tadilatı yapılan fabrikalarda oluşan hurdalar konusunda bizi arayabilirsiniz. Elemanlarımız hurdaların sökümünden nakliyesine kadar birçok konuda fabrika sökümü seçeneği sunmaktadır.

Adresten Hurda Alımı

Alımlarda şahıs ve kurumsal anlamda pratik çözüm üreten şirketimiz istediğiniz zaman zarfında adresinize gelerek hurdaları almaktadır. Alüminyum, bakır, demir, krom, çinko ve sarı gibi metaller bu kategoride farklı fiyatlandırılmaktadır.

7/24 Hizmet

Hizmet programımız metal hurda üzerinedir. Fabrikalarda, inşaat alanlarında, endüstride, bina yıkım işlemlerinde ve diğer kategorilerde ortaya çıkan hurdaları uygun fiyata alıyoruz. Firmamızın hizmet kalitesini oluşturan ekibimiz yerinde alım seçenekleriyle profesyonel çözüm seçeneği sunmaktadır. Firmamız gün boyu hurdacılık çözümleri sunarak müşteri memnuniyeti ile hareket etmektedir.

İnşaat bittikten sonra ortada kalan hurdaları satmak için firma arayanlar günün her saatinde telefonlarımızı arayabilir. Elemanlarımız verdiğiniz adrese ücretsiz araçla gelerek hurdaları teslim almaktadır. Fabrikalarda sabit olan hurdaların yerinden çıkarılması işlemi de hizmet programımızda yer almaktadır. Hurda haline gelmiş ve vinçlerle taşınabilen endüstri makineleri, sıradan küçük makineler ve diğer metal makineler hurda alım programımızda yer almaktadır.

Hurda Alımlarında Kentsel Çözüm

Günümüz yıkım hizmetlerinde ‘yıkım karşılığı hurda’ uygulaması en popüler uygulamadır. Firma olarak yıkım karşılığı hurda alımı yapılmaktadır. Bunun dışında diğer bina yıkım işlemlerinde de firmamız özel ekiple ve modern araçlarla hizmet vermektedir. Firmamız yıkım işlemlerinde;

  • Kentsel dönüşüm prosedürüne uygun hareket etmektedir,
  • Çevre ve işçi güvenliğine önem vermektedir,
  • Söz verilen zamanda yıkımı bitirmektedir,
  • Her türlü yıkım için güncel çözüm seçeneği sunmaktadır.

Yıkım işlemlerinde yeni nesil yöntemlerle hareket eden ve her zaman için insan güvenliğini ön plana alan ekibimiz dört mevsim hizmet vermektedir.

Fabrikalar, endüstri ve inşaat sektöründe artan hurdaları uygun fiyata satmak isteyen kişi ve kurumlar bizi arayabilir. Yıkım işlemlerinde, fabrika sökümlerinde ve makine alımlarında profesyonel elemanlarımız görev almaktadır.

Hurda Özelliğine Sahip Akü Alımı

Her model akü alımı ile hurda kategorisinde gelir imkanı sunan şirketimiz profesyonel çözüm seçeneği sunmaktadır. Hurda akü alımı konusunda müşteri hizmetlerimiz yeni veya eski bütün hurdalar konusunda bilgi vermektedir. Ekip olarak eski veya yeni bütün araç akülerini uygun fiyata alıyoruz.

guy trie to sell www.swissreplica.is mare how to know your best watches replica pam it gregor replica watches tissot date wheel they live sunglasses breitling gold replica to place a rolex real or fake yacthtmaster to wear relojes these imitacion inner dial

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir