7/24 Hizmet 0536 221 68 61
sinan.celik@sasmetalhurda.com Hurdacılar Sitesi girişi Fatih caddesi no 6 İvedik Yenimahalle/Ankara

Hurda Akü Alımı

Hurda Aku Alimi

Hurda Akü Alımı

Hurda satış işlemlerinde güvenilir yöntemleri tercih eden ve müşteri memnuniyetini her zaman için ilk planda değerlendiren firmamız her türlü metal hurdayı almaktadır. Alım işlemlerinin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için ekip olarak disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Parça hurda satışı yapmak isteyenler bizzat firmamızın bulunduğu adrese gelmelidir. Toplu hurda satışlarında firma olarak ücretsiz araç tahsis ediyoruz.

Akü alımlarında da firma olarak hurda fiyatları ön plana alınmaktadır. Hurda akü alımı kategorisinde her türlü aküyü alıyoruz. Bu işlem için firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri

Fiyat politikamız ‘her zaman için en iyi fiyat’ politikasıdır. Metal fiyatlarını güncel bir şekilde belirleyen metal borsası, firmamızın hurda alımlarında belirleyici rol oynamaktadır. Borsada metal fiyatları sürekli değişmektedir. Bu değişimi firmamız düzenli bir şekilde takip etmektedir ve alımlarda en iyi fiyat uygulamasını tercih etmektedir. Fiyatlandırmada müşterimizin memnun olması en önemli konulardan biridir.

Metal Alımında Güncel Çözüm 

Hurda alımlarında elemanlarımız demir, krom, bakım, alüminyum, sarı ve çinko gibi metalleri farklı değerlendirmektedir. Metaller eşyalardan ayrıldığı zaman firma olarak metal fiyatını uyguluyoruz. Motor ve elektronik eşyalarda bulunan metaller ayrılmadığı zaman firmamız ortalama bir fiyat vermektedir. Metal fiyatlarından faydalanmak isteyen müşterilerimiz ayırma işlemini yapmalıdır. Motor veya eşyalarda bulunan metal ayrılmadığı zaman metalin ne kadar geldiğini hesap edemeyiz.

Dört Mevsim Hurda Alımı

Günün her saatinde müşterilerin taleplerini yerinde değerlendiren şirketimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Firmamızın hizmet programında yıkım karşılığı hurda alım hizmeti de bulunmaktadır. Kentsel dönüşüm hizmetimiz hurda karşılığı yapılmaktadır. Apartman, müstakil ev ve site yıkım işlemlerinde resmi prosedüre uygun hareket edilmektedir.

Neden Tercih Ediliyoruz?

Firmamızın diğer bir hizmet programı ise endüstriyel makine alım işlemleridir. İnşaat malzemesi alım işlemi, fabrika sökümü ve kablo alımı gibi birçok kategoride şirketimiz güncel ve güvenilir yöntemlerle hizmet vermektedir.

Firmamızın başarılı olmasında birçok neden bulunmaktadır. Bu nedenlerden bazıları şunlardır;

  • Her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
  • Fiyatları her zaman yüksek tutmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımız her zaman müşterinin beklentisine uygun şekilde şekillenmektedir.
  • Ücretsiz servis uygulaması ile toplu hurda alımlarında pratik çözüm sunuyoruz.
  • Her zaman hizmet kalitesini ön plana alıyoruz.

Yaz kış hizmet veren şirketimiz hurda alımı, hurda karşı yıkım işlemi ve makine alımı konularında tercih edilen bir kurumdur.

 

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir