7/24 Hizmet 0536 221 68 61
sinan.celik@sasmetalhurda.com Hurdacılar Sitesi girişi Fatih caddesi no 6 İvedik Yenimahalle/Ankara

Ankara Hurda Alüminyum Alımı

Hurda Aluminyum Alimi

Ankara Hurda Alüminyum Alımı

Eğer elinizde bulunan alüminyum hurdalarınız varsa ve satıp nakite çevirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Aliminyum alan firmalar olarak hurdaları ağırlık hafif olmakla birlikte hacimleri fazladır. Sas Metal Hurda olarak, hurda alüminyum alımı konusunda her zaman hizmetinizdeyiz. Alüminyum Nedir? Alüminyum, 19. Yüzyılda keşfedilen kimyasal sembolü “Al” olan yeryüzündeki en yaygın hafif bir metal ve elementtir.

Alüminyum Türleri

Hurda Alüminyum Alımı

Hurda Alüminyum Alımı

Eritme elektroliz işlemi ile elde edilen birincil alüminyuma ve ikincil alüminyuma ek olarak, başka alüminyum türleri de vardır. Birincil alüminyumun saflık seviyesi% 99,9’un üzerindedir. Teknik alüminyum durumunda ise yabancı içerik biraz daha yüksektir ve % 1’e kadar çıkabilir. Bu tür alüminyum daha az güçlüdür ancak korozyona karşı daha dayanıklıdır. Üçüncü bir tip olan deforme olabilen alüminyum, ilk bahsedilen tiplere göre işlenmesi daha kolaydır ve esas olarak gemi yapımında ve uçak yapımında ve alaşımlarda kullanılır.

 

 

 

Aliminyum alan firmalar

Alüminyum hafif bir metal olduğu için genellikle ağırlığıyla diğer metallerden ayırt edilebilir. Diğer bir gösterge, korozyona duyarlılık olabilir. Alüminyum parçalar, havaya veya kimyasallara maruz kaldığında hızla renk değiştirir veya önemli ölçüde bulanıklaşır. Hala emin değilseniz, mıknatısla bir test yapabilirsiniz. Alüminyum parçalar manyetik değildir, diğer metaller ise manyetik etkileşim gösterecektir.Aliminyum alan firmalar  Diğer metallerle karşılaştırıldığında alüminyum levhalar veya çubuklar da kolaylıkla işlenebilir. Nispeten yumuşak metal, yüksek sünekliğe ve gerilme mukavemetine sahiptir, ancak kolayca bükülebilir ve deforme olabilir.

Hurda Alüminyum Alım İşlemleri

* Alüminyum hurda alım satımı ile 50 yıldan fazla süredir ilgileniyoruz. * Yılların verdiği tecrübe neticesinde bize güvenen müşterilerimizin yararına kullanmayı hedefleyen bir yapı ile güçleniyoruz. * Hurda alüminyumlar değerli hurdalar arasında olduğu için mağdur olmamanız gerektiğini düşünüyor ve hurda borsası yakından takip ederek fiyat politikamızı ona göre belirliyoruz. * Güncel hurda alüminyum piyasası içerisinde ne yazık ki firmamızdan daha düşük ücretlendirmeler belirlenebilmektedir.

Neden Alüminyum Satmaya Değer?

En hafif tabirle günlük market alışverişimiz sırasında, sepetinizde metalden yapılmış bir şey ya da kapakları mutlaka vardır. Bunları önemli miktarda birikebilir ve satıp biraz para kazanabilirsiniz. Bu şekilde bir yandan gelir elde ederken bir yandan da bunların doğadan bertaraf edilmesini, işlenmesini sağlayarak geri dönüşümünü sağlayabilirsiniz.

Neden Bize Alüminyum Satmaya Değer?

Firmamız 50 yılı aşkın bir süredir bu sektörde yer almaktadır. Çalışanlarımız o zamandan beri her gün müşterilerimizin yüksek taleplerini karşılamaya çalışmaktadır. Müşterilerimiz arasında iyi bir itibar önceliğimizdir. Hurda Alüminyum Fiyatları Alüminyum hurdası kilo fiyatı hakkında detaylı bilgi  ve iletişim için bizi arayabilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir