7/24 Hizmet 0536 221 68 61
sinan.celik@sasmetalhurda.com Hurdacılar Sitesi girişi Fatih caddesi no 6 İvedik Yenimahalle/Ankara

Hurda Bakır Alımı

Hurda Bakır Alımı

Hurda Bakır Alımı

Geri dönüşüm ekonominin en önemli konularından birini teşkil etmektedir ve hurdacılık bu kategorinin ilk sırasında yer almaktadır. Ham maddenin her geçen gün maliyetli hale gelmesi ile birlikte hurda sektörü gelişmeye başladı. Firmamız her türlü metal hurda alımıyla ülke ekonomisine can suyu olmaktadır.

Bakır işlenişi kolay olan, elektrik ve elektronik dünyasının en önemli malzemelerinden biridir. Bakır en iyi iletkendir ve bu nedenle kablolarda bakır kullanılır. Firmamız hurda bakır alımı ile müşterilerine gelir kaynağı sunmaktadır.

Metal Borsası Fiyatları

Metal dünyasında farklı özelliklere sahip olan demir, krom, bakır, alüminyum ve çinko gibi metaller hurda dünyasında da farklıdır. Metal borsasında demir başta olmak üzere bütün metallerin fiyatları günlük değişmektedir. Firmamız bu değişimi göz önüne alarak hurda alımı gerçekleştiriyor ve bu şekilde müşterisini mağdur etmiyor. Müşterilerimiz hurda satışında geri dönüşüm kategorisine giren metalleri biriktirmelidir. Geri dönüşüme girmeyen hurdalar alınmamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Alım işlemlerinde dikkat ettiğimiz konular vardır. Bu konular metal alım işleminde kazançlı çıkmak isteyen müşterilerimiz için bir avantajdır. Metal alımlarında firmamız;

1- Güncel fiyatları dikkate alır ve en iyi fiyatı verir. Fiyatlarda en iyi rakamlar tercih edilmektedir.
2- Alımlarda ücretsiz servis imkanı sunar. Servis hizmetlerinde yük araçlarımız bu işe tahsis edilmektedir.
3- Müşteri memnuniyetini tercih eden ekibimiz güler yüzlü hizmet vermektedir.
4- Yılın her gününde alım işlemi gerçekleştiriyoruz ve fiyat değişikliğini anlık yansıtıyoruz.

Hurda alımlarının başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için ekip halinde hizmet veren firma elemanlarımız kısa süre zarfında hurda alımı yapmaktadır. Söz verilen zamanda ekibimiz adrese gelerek yükü alıp kantara gitmektedir. Kantarda tartılan hurdaların parası güncel metal fiyatlarına göre ödenmektedir.

Güncel Yıkım Hizmetimiz

Hizmette kaliteyi her zaman için tercih eden ve bu kategoride hizmet veren ekiplerle çalışan şirketimiz hurda karşılığı yıkım, endüstriyel makine alımı, inşaat malzeme alımı, kablo alımı ve fabrika sökümü gibi kategorilerde hizmet vermektedir. Bakır kablolar diğer kablolara nazaran daha iyi fiyata alınmaktadır.

İşin Ehli Ekip

Hurda Bakır AlımıHurda alımlarında ekip olarak ilk aşamada hurda ayırma işlemini dikkate alıyoruz. İnşaat malzemesi, makine alımı ve kablo alımı gibi konularda özel fiyat uygulaması ile en iyi fiyat seçenekleri tercih edilmektedir. Ekibimizin metal fiyatlarını uygulaması için metallerin eşyalardan ayrılmış olması gerekir. Aksi halde ekibimiz metal fiyatlarını uygulayamaz. Fiyatlandırma konusunda müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir