7/24 Hizmet 0536 221 68 61
sinan.celik@sasmetalhurda.com Hurdacılar Sitesi girişi Fatih caddesi no 6 İvedik Yenimahalle/Ankara

Hurda Çinko Alımı

Hurda Çinko Alımı

Hurda Çinko Alımı

Ülkemizde Ankara’da yer alan şirketimiz çinko dahil tüm her nevi hurda türünün alımını yapmaktayız. Elektronik kantar vasıtasıyla güvenilir şekilde madenlerinizi uygun fiyatlarla alıyoruz. Sektörde günün en güncel fiyatlarını madenlerinize yansıtıyoruz. Yaklaşık olarak 50 yılı aşkın süredir başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de güvenilir ve müşteri memnuniyetini hedef alan bir çizgide hizmetimize devam ediyoruz. Bugüne dek müşterilerimizle kurmuş olduğumuz samimi bağlar ve uygun fiyat politikasıyla uzun yıllardır sektörde var olmaktayız.

Neden Biz?

Sektörde kaliteli ve son teknolojiye uygun ekipmanlar ve profesyonel bir ekiple kaliteli, güvenilir hizmet sunuyoruz. Hurda Çinko Alımı Aynı zamanda sizlerden aldığımız metal hurdalar ve birtakım madenlerle geri dönüşüm projelerine destek sağlayarak ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Firmamızda Verdiğimiz Hizmetler

Sektörde 50 yılı aşkın süredir profesyonel bir ekiple ve son teknolojik ekipmanlarla profesyonel şekilde seri olarak başarılı hizmet sunmaktayız. Aynı şekilde profesyonel bir ekiple ve ekipmanlarla sadece Ankara ilinde değil tüm Türkiye’de başarılı olarak hizmet veriyoruz.  Hurda Çinko Alımı Firmamızda sadece çinko hurda alımı değil, her türlü madenin alımı güncel fiyatlarla vermiş olduğunuz adresten işçilerimiz tarafından alınır.

Firmamızda müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler şöyledir:

Her türlü madeni hurda alımları
İnşaat malzemesi alımı ve satımı
Kablo alımı
Fabrika söküm işleri
Bina yıkımı
Tüm bu hizmetleri Türkiye’nin her yerinde kaliteli ve alanında deneyimli bir ekiple yapabilecek kapasiteye sahibiz. Sizlerde eğer hurdalarınızı satmak için uygun bir firma arıyorsanız firmamızla iletişime geçerek deneyimli personellerimizden destek alabilirsiniz.

Hurda Kablo Alımı

Ankara’da bulunan firmamızla iletişime geçerek istediğiniz bölgedeki hurda madenlerinizin satışını gerçekleştirebilir yada diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Genellikle bakır oranı fazla olan kablolar daha fazla tercih edilir. Bu kablolar plastik kablolara nazaran daha yüksek fiyatlarda alınır. Dolayısıyla ülkemizin her yerinde bulunan hurda haline gelmiş her türlü madenleriniz için firmamız çalışanlarıyla kolaylıkla irtibat kurabilirsiniz.

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Çinko Alımı

Hurda Çinko Alımı

Firmamızda kablolarınızın fiyatlandırılması kablonun niteliğine göre oluyor. İçten yanık kablo, Alüminyum kablo ve kalaylı kablo olarak kablolarınıza güncel fiyatlandırma yapılıyor. Detaylı ve net bilgi için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Aynı zamanda kabloların fiyatlandırmasını metre olarak yapıyoruz. Hurda kablolarınızın fiyatlandırması firmamızda metresine ve ölçüsüne göre yapılıyor. Çelik çemberli kablolarda ise vermiş olduğunuz adresten son teknolojik kantarlarla tartılarak fiyatlandırması yapıyor ve güncel fiyatlar eşliğinde sizlerden alımını yapıyoruz. Bizimle irtibata geçmeniz halinde aynı gün belirttiğiniz adresten hurda madenlerinizi alıyoruz. İletişime geçmek için tıklayınız

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir