7/24 Hizmet 0536 221 68 61
sinan.celik@sasmetalhurda.com Hurdacılar Sitesi girişi Fatih caddesi no 6 İvedik Yenimahalle/Ankara

Hurda Demir Alımı

Hurda Demir Alımı

Hurda Demir Alımı

Hurda Demir Alımı Geri dönüşüm konusunda pratik çözüm sunan sitemiz hurda alımlarında güncel seçenekleri tercih etmektedir. Fiyat konusunda güncel metal borsası fiyatlarını değerlendiren muhasebe ekibimiz peşin hurda demir alımı hizmeti gerçekleştirmektedir.

Alımların peşin olması ve fiyatların güncel olması müşterilerimizi memnun etmektedir, Firma olarak da müşterimizin memnuniyetini her zaman ilk sırada değerlendiriyoruz.

Endüstriyel Makine Alımı

Firmamız hurda metal alımının yanı sıra endüstriyel makine alımlarında da adından sıkça söz ettirmektedir. Bina yıkımı sonrasında oluşan hurdalar da ekibimiz tarafından sökülmektedir. Hurda karşılığı yıkım seçeneklerimizi değerlendirerek ekonomik bir şekilde bina yıkımı gerçekleştirebilirsiniz.

Metal kategorisinde yer alan birçok metal ürünü ekip olarak güncel fiyatlarla satın alıyoruz. Firmamızın deneyimli elemanları 7/24 metal çözümü sunmaktadır. İletişim İçin Tıklaıyınız

İnşaat Malzemesi Alımı

Yeni nesil hurda alım çözümleri sunan ve bu konuda rakiplerini geride bırakan şirketimiz 7/24 destek seçeneği sunmaktadır. Firmamız endüstriyel makinelerin yanı sıra inşaat malzemelerini de almaktadır. Hurda kategorisine giren inşaat malzemelerini ekibimiz uygun fiyat seçenekleriyle almaktadır. İnşaat demir artıkları, kalıplar ve daha birçok malzeme bu kategoride alınmaktadır.

Kablo Alımı Fabrika Sökümü

Hizmet programımızın diğer önemli bir maddesi kablo alım hizmetidir. Kablo alımında kablo kilo fiyatı uygulanmaktadır. Kablodaki bakırı satmak isteyenler bakırı kablodan sıyırması gerekir. Bu şekilde firmamız bakır fiyatı uygulamaktadır.

Fabrikalarda meydana gelen metal hurdaların sökümünde de ekibimiz deneyimli ve tecrübelidir. İşin uzmanı olan ve fabrikalardan arta kalan hurdaların alımlarında da ekibimiz çözüm odaklı hareket etmektedir.

Ankara Hurda Alüminyum Alımı

Hurda Alım Hizmetimiz

Hurda Demir AlımıHurda alımlarında firmamızın dikkat ettiği konular vardır. Bu konular hizmet kalitemizi doğrudan etkiler. Firmamız hurda alımlarında;

1- Güncel metal fiyatlarını dikkate alarak fiyat veriyoruz. Metal fiyatlarında meydana gelen değişikler fiyat listemize anlık yansımaktadır.

2- Ücretsiz servisimiz toplu hurda satış işlemlerinde hurdayı adresten almaktadır,

3- Makine satışında ortalama bir fiyat verilmektedir. Fiyatlar piyasa değeri üzerinden hesaplanmaktadır.

4- Firmamız hurda metal fiyatlarını metal ayırma işlemi sonrasında uygulamaktadır.

Deneyimli elemanlarla yeni nesil araçlarla hurda hizmeti veren şirketimiz ülke ekonominin ihtiyacı olan ham madde ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız yılın her gününde güncel metal fiyatlarını dikkate alarak hurda alım işlemi gerçekleştirmektedir. Kişi veya kurumsal anlamda hurda satışı gerçekleştirmek isteyenler müşteri hizmetlerimizi her zaman için arayabilir.

Demir, bakır, alüminyum, krom ve benzeri kategorilerde onlarca hurda çeşidi en iyi fiyatlarla alınmaktadır. Hurda metallerin değerlendiği sitemizde bu konuda 365 gün çözüm üretiyoruz.

 

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir