7/24 Hizmet 0536 221 68 61
sinan.celik@sasmetalhurda.com Hurdacılar Sitesi girişi Fatih caddesi no 6 İvedik Yenimahalle/Ankara

Hurda Kurşun Alımı

Hurda Kursun Alimi

Hurda Kurşun Alımı Sert ve dayanıklı özelliği ile metal dünyanın en dayanıklı ve en kullanışlı elementidir. Geri dönüşüm ve ham madde dünyasında da metal çok önemlidir. Ülkemizin metal ihtiyacının çoğu geri dönüşümle karşılanmaktadır. Firmamız bakır alımlarının yanı sıra çinko, alüminyum, sarı ve demir gibi hurdaları da almaktadır. Metaller uzman ekip tarafından teslim alınmaktadır.

Kurşun Alımı

Kurşun alımlarında borsa fiyatlarını baz alan şirketimiz pratik hurda kurşun alımı yöntemini tercih etmektedir. Kurşunun ayrışmış olması ve hurda kategorisine girmesi gerekir. Firma olarak metal hurda alımlarında hurda kategorisine giren hurdalar tercih edilmektedir.
Kurşun metalinin borsa fiyatları zaman zaman değişmektedir. Ekip olarak bu değişimi yerinde değerlendiriyoruz ve fiyat değişimini doğrudan listeye yansıtıyoruz.

Yıkım Karşılığı Hurda Alımı

Kentsel dönüşümün en önemli konusu olan yıkım işi firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Firmamız binadan çıkan hurdalara karşılık yıkım işlemi yaparak bu konuda kolaylık sağlamaktadır. Hurda Kurşun Alımı Kentsel dönüşüm dışında kalan yıkım işlemlerinde de firmamız güvenilir çözüm üretmektedir.

Hurda Makine Alımları

Metal makineler bozulunca hurda olur. Fabrikalarda ve imalathanelerde fazlalık haline gelen makineleri firmamız uygun fiyata almaktadır. Üstelik ücretsiz servis seçeneği sunan şirketimiz istediğiniz zaman zarfında adresinize gelerek hurda makineleri almaktadır.
Hurda Kurşun Alımı İnşaat alanlarında oluşan hurdalar da firmamızın uzmanlık alanına giren konular içerisinde yer almaktadır. Hurda alımlarında ekip olarak seri ve etkili yöntemleri tercih ediyoruz. İnşaat alanlarında veya fabrikalarda oluşan hurdaların değerlendirilmesinde şirketimiz kolaylık sağlamaktadır.

Pratik Alım Yöntemiyle Hurda Alıyoruz

Hurda Kurşun Alımı Kablolar bakır madeni bakımından zengindir ve bu nedenle hurda dünyasında ‘hurda kablo fiyatları’ üzerinden değerlendirilmektedir. Kablolarda bulunan bakırlar ise kablo fiyatlarına göre daha yüksek fiyata sahiptir. Müşterimizin bakır fiyatlarından faydalanabilmesi için kablo ile bakırı ayırması gerekir.
Şirketimiz fabrikalarda atık haline gelen hurdalar konusunda da çözüm odaklı hareket etmektedir. Fabrikalarda özel yöntemlerle sökülmesi gereken hurdaları ekibimiz kolaylıkla sökmektedir ve değerlendirmektedir.

Bu kategoride;
1- Güvenilir yöntemler tercih edilmektedir, Metal konusunda uzman elemanlarımız görev almaktadır.
2- Söküm işlemlerinde çevreye zarar verilmemektedir ve işçi güvenliğini dikkate alıyoruz.
3- Hurdalar ücretsiz servisle alınmaktadır, Servisimiz ekip halinde hareket etmektedir. Alım ve servis ekibi koordineli bir şekilde çalışmaktadır.
4- Çıkan hurdalar metal fiyatlarına göre değerlendirilmektedir.
Fabrikalarda çıkan hurdaları değerlendirmek isteyenler için şirketimizin pratik servis çözümlerini tercih edebilirsiniz. Ekip ruhu ile hareket eden hurda firmamız kilo veya ton bazında alım yaparak gelir imkanı sunmaktadır.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir