7/24 Hizmet 0536 221 68 61
sinan.celik@sasmetalhurda.com Hurdacılar Sitesi girişi Fatih caddesi no 6 İvedik Yenimahalle/Ankara

İnşaat Malzemeleri Alımı ve Satımı

İnşaat Malzemeleri Alımı ve Satımı

İnşaat Malzemeleri Alımı ve Satımı

İnşaat Malzemeleri Alımı ve Satımı Hurdacılık sektöründe adından söz ettiren ve bu konuda ülke ekonomisinin ihtiyacını karşılayan şirketimiz kişisel veya kurumsal hurda alım işlemi gerçekleştirmektedir. Kurumsal anlamda hurda alım işlemlerinde dikkat ettiğimiz en önemli husus metal fiyatlarıdır. Hurdayı satan kişi veya kurumlar hurdayı ayırdığında metal borsası hurda fiyatları uygulanmaktadır.

İnşaat Hurdası Alımı

İnşaattan çıkan beton demirleri ve kalıp işlerinde kullanılan hurda demirler bu kategoride en çok satılan hurdalardır. İnşaat malzemeleri alımı ve satımı ile ilgili bütün sorularınızı 7/24 cevaplıyoruz.
İnşaattan çıkan demirler, hurdalar ve benzeri birçok metal hurda alım listemizde yer almaktadır. İnşaat Malzemeleri Alımı ve Satımı Ekibimiz ücretsiz servis aracı ile inşaat alanına gelerek hurdaları yerinden almaktadır. Bu kategoride pratik çözüm sunan firmamız söz verilen zamanda servis aracını adrese göndermektedir.

Endüstri Makinesi Alımı

Hurdası ayrılmamış makine ve benzeri eşyalar için ortalama fiyat uygulanmaktadır. Endüstri makineleri, sanayi makineleri ve fabrika makineleri alım listemizde yer alan ürünlerdir. Hurda alımlarında;
1- Hurdaların ayrılmış olması,
2- Satılan hurdaların hurda kategorisinde olması,
3- Günlük metal fiyatlarının uygulanması esas alınmaktadır.
Ekip olarak hurda alım işlemlerinde müşterinin beklentisine göre hareket ediyoruz.  İnşaat Malzemeleri Alımı ve Satımı Müşterilerimizin beklentisini karşılayan metal fiyatları kategorisinde her zaman esnek çözümleri ön plana alıyoruz.

Fabrikalardaki Hurdaların Sökümü

İnşaat Malzemeleri Alımı ve Satımıİnşaat Malzemeleri Alımı ve Satımı Fabrikalarda oluşan ve sökülmesi gereken hurdalar için de bizi aramanız yeterlidir. Firmamız sökülmesi gereken metalleri profesyonel ekip çalışmasıyla sökmektedir. Söküm işlemi öncesinde fiyat anlaşması yapılarak müşteri memnuniyeti tercih edilmektedir.
Yıkım karşılığı hurda alımları da diğer hizmetlerimiz gibi güncel seçeneklerle gerçekleşmektedir. Yıkım karşılığı hurda alımlarında toplu anlaşma yapılmaktadır. Bu kategoride yıkımdan çıkan hurdalar firmamız tarafından toplanmaktadır ve depoya taşınmaktadır. Kentsel dönüşüm işlemlerinde toplu yıkım işlemlerinde genellikle yıkım karşılığı hurda alımı yapılmaktadır.

 

Kilo İle Kablo Alımı

Firmamızın uzmanlık alanlarından biri de kablo alımı, kablo elemesi ve kablo kırımı işlemidir. Kablo kırımı işlemlerinde çözüm odaklı hareket eden firmamız kablo kilo fiyatını dikkate almaktadır. Kablonun içerisindeki bakır ayrıldığı zaman firmamız metal borsası bakır fiyatlarını uygulamaktadır.

İkinci El Kablo Fiyatları

Endüstri makinelerinin alımlarında da ekibimiz aynı titizliği göstermektedir. Ücretsiz servisimizi makine alım işlemlerinde makineleri yerinden almaktadır. Firmalar için ve şahıslar için ek gelir olan hurda satış işlemlerinde firmamız yılın her gününde aynı profesyonel yöntemleri tercih etmektedir. İnşaat Malzemeleri Alımı ve Satımı Deneyimli elemanlarımız ücretsiz araçlarla hurdaları yerinden alarak ek gelir imkanı sağlamaktadır. Hurda alım ve satımında firmamız çözüm odaklı hareket etmektedir.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir