7/24 Hizmet 0536 221 68 61
sinan.celik@sasmetalhurda.com Hurdacılar Sitesi girişi Fatih caddesi no 6 İvedik Yenimahalle/Ankara

Kablo Alımı Kırımı ve Elemesi

Kablo Alimi Kirimi ve Elemesi

Kablo Alımı Kırımı ve Elemesi

Atık hale gelen hurdaların değerlendirilmesi işlemi olan ‘hurda sektörü’ uzmanlık alanımıza girmektedir. Firmamızın eleman kadrosu bu işi bilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Teslimat ekibi, yıkım ekibi ve ayırma ekibi güncel yöntemlerle hizmet vermektedir.

Hurdaya Ayrılmış Kablolar

Kablo dünyası her zaman için hurda üretmektedir ve bu hurdalar firmamızda değerlenmektedir. Kablo alım işlemlerinde, kırım işlemlerinde ve elenmesinde ekip olarak çözüm üretiyoruz. Kablo alımı/kırımı ve elemesi ile ilgili bütün konularda ekip olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güncel Metal Fiyatları

Birçok sektörün ihtiyacını karşılayan metal ham madde dünyası, ekonomik metal ham madde seçenekleri için bizimle irtibata geçmektedir. Firmamız fabrika, sanayi, imalathane, inşaat ve benzeri kategorilerde oluşan hurdaları adresten almaktadır.

Eski Binaların Yıkımı

Yıkılması gereken binaları hurda karşılığı yıkan şirketimiz pratik yöntemlerle hareket etmektedir. Binadan çıkan hurdaların yanı sıra ikinci el yapı malzemeleri titiz bir çalışma ile sökülmektedir. Fabrikalarda sökülmesi gereken hurdalar için firmamızın müşteri hizmetlerini her zaman için arayabilirsiniz.

İletişim için bize ulaşın 

Güvenilir Hurda Alımı

Kablo alımları da hurda alım programımızda yer almaktadır. Her türlü kablo alımının yanı sıra bakır alımları da bu kategoride gerçekleşmektedir. Kablo alımlarında bakırın ayrışması gerekir. Firmamız alımlarda;
1- Her zaman müşteri lehine hareket etmektedir.
2- En iyi fiyat politikası tercih edilmektedir.
3- Bakır fiyatları, bakırın kablodan ayrılması ile birlikte uygulanmaktadır.
4- Teslimat, satın alma ve diğer bütün kategorilerde güncel yöntemler tercih edilmektedir.

Uygun Fiyatlarla Hurda Alımı

Kablo Alımı

Kablo Alımı

Hizmet kalitesini maksimum seviyeye çıkarmak adına çözüm odaklı hareket eden firmamız metal borsasını yakından takip etmektedir. Demir, krom ve bakır gibi birçok metalin fiyatı borsa tarafından belirlenmektedir ve bu fiyatlar günü birlik değişmektedir. Şirketimiz bu değişikliği takip ederek müşteri için en iyi hurda fiyatlarıyla hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Atık hale gelmiş olan hurdalarınızı en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler için müşteri hizmetlerimiz çözüm üretmeye devam etmektedir. Firmamızı bu kategori her zaman için arayabilirsiniz.
365 Gün Hurda Alımı
Ekibimiz akü hurdası, makine hurdası, metal hurdası, yıkım hurdası ve inşaat hurdası kategorilerinde yıl boyu alım yapmaktadır. Alımlarda değişen fiyatlar dikkate alınmaktadır ve fiyat değişiklikleri doğrudan fiyat listesine yansımaktadır. Hurda alımlarında her metal için ayrı fiyat listesi oluşturulmaktadır. Bu fiyat listesine göre adresten alım yapılmaktadır. Az miktardaki hurdaları müşterilerimiz iş yerimize getirmektedir. Bu kategoride herkes için güncel fiyat listesini uyguluyoruz ve bu fiyat listesi üzerinden alım yapıyoruz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir